Олімпійський тиждень»

Традиційно на початку нового навчального року у Вороняцькій ЗОШ I-III ступенів з 06.09. по 20.09.2017 року було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: виховні години, бесіди, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами.

Метою тижня було навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом./Files/images/foto_2017-2018/IMG_0933.JPG

Розпочався тиждень урочистою лінійкою, яка присвячена історії створення Олімпійських ігор.

Вчитель фізичної культури Брух С. В. провів для учнів 5-11 класів змагання з різних видів спорту, де учасники демонстрували свою майстерність, яку вони здобули на уроках фізичної культури та у спортивних секціях. Проводив змагання з настільного тенісу серед учнів 6-11 класів та з футболу (учні 5-6 класів) . Цікаво пройшов Олімпійський урок «У пошуках Олімпійського вогню» для учнів 7-х класів.


/Files/images/foto_2017-2018/IMG_0940.JPG

Закінчився тиждень загальношкільною лінійкою, на якій було підведено підсумки проведення «Олімпійського тижня» у школі. Були нагороджені переможці змагань грамотами.

Веселими і задоволеними всі учасники змагань. Я переконався, що в нашій школі працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі люди.

Тож бажаю всім спортсменами тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Вчитель фізичної культури Вороняцької ЗОШ I-III ступенів С.В. Брух

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.